Bulletin AKI

Informace o konferencích

Pozvánka na konferenci Fórum nerezářů 2023
Anna Knaislová

Ve dnech 23. až 25. října 2023 proběhne v Hotelu Studánka, Rychnov nad Kněžnou 10. konference o korozivzdorných ocelích - Fórum nerezářů 2023, kterou pořádá FocusNerez. Konference je určena pro zpracovatele, uživatele a obchodníky s korozivzdornou ocelí. Podrobnější informace naleznete na https://www.forum-nerezaru.com/, případně kontaktujte organizátora akce Pavlínu Opletalovou na emailové adrese p.opletalova@focus-nerez.com.

Pozvánka na 28. konferenci žárového zinkování
Anna Knaislová

Ve dnech 3. až 5. října 2023 proběhne v Clarion Congress Hotel Ostrava 28. konference žárového zinkování. Konferenci pořádá partner AKI Asociace českých a slovenských zinkoven, z. s. Program konference naleznete na přiloženém obrázku. Podrobnější informace naleznete na www.acsz.cz.

Projektování a provoz povrchových úprav
redakce KOM

Dne 20. – 21. 3. 2024 proběhne v prostorách hotelu Olšanka jubilejní 50. ročník konference Projektování a provoz povrchových úprav. Podrobnější informace naleznete na www.konferencepppu.cz, případně kontaktujte organizátora akce Zdeňku Trávníčkovou a Zdeňku Jelínkovou na emailové adrese konferencepppu@seznam.cz.